Porcelán Tételek száma: 382
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3157764
11936
470
Hummel "Happines" figura, jelzett, 1964-72 között, restaurált, m: 12 cm 3157762
11937
470
Hummel "Little Fiddler" figura, jelzett, restaurált, 1934-50 között, m: 12,5 cm 2977558
11938
470
11000
Alt Wien 1802 áttört tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 3130466
11939
470
Antik kínai mokkás szett, tálcán. Tejkiöntő és egy fedél hiányzik, egyik csészén repedéssel. 3041962
11940
470
cca 1890-1900 Szecessziós jardiniere, kopással, talpánál pattanással, egy helyen restaurált, 35x10x17 cm 3147913
11941
470
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm 3183931
11942
470
cca 1900, Art nouveau váza, kapaszkodó kislány alakjával. Festett biszkvit porcelán, plasztikus növényi ornamentikával díszített fülekkel, vázatesten virágkoszorú elemekkel. Talpazaton álló kapaszkodó kislány alak egyik kezén sérült ujjak. Restaurált. Jelzett, m: 23,5 cm 3157972
11943
470
Libákat etető lány plasztikus figurájával ellátott antik cseh fajansz váza. Jelzett, restaurált, m: 36 cm 3178277
11944
470
Porcelaine de Paris párizsi 8 darabos tárolóedény szett. Teljesen aranyozott, jelzett, kopással, d: 13 cm, m: 7,5 cm 3111519
11945
470
7500
1974 VEB Weinbrennerei Meerane - Kongreß 74. A kelet-németországi Chemnitzben (akkori nevén Karl-Marx-Stadt) 1974-ben megnyitott ,,Kongreß" hotel épületét mintázó, alkalmi kiadású porcelán italos flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, 21x11x6 cm. 3142999
11946
470
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal. 3124116
11947
470
Láng M. Budapest antik talpas kínáló. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 27,5 cm, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft