https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 325

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
1
31266.

Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén névre szóló gravírozással (82mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cséri Lajos (1928-2020) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
1
31267.

Cséri Lajos (1928-2020) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1985. "Radnóti" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU
1
31268.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1985. "Radnóti" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21
1
31269.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC
1
31270.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP apró folt
1
31271.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP apró folt

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP apró folt
1
31272.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP apró folt

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs!  Adamo BP49
1
31273.

Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét" bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC
1
31274.

Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét" bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP12
1
31275.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP12

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
1
31276.

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Nagyságos Vezérlő Fejedelem II. Rákóczi Ferenc / Patrona Hungariae Pro Libertate" bronz emlékérem, peremén "28" sorszámmal (100mm) T:XF patina, anyaghiba HP II 610.
1
31277.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Nagyságos Vezérlő Fejedelem II. Rákóczi Ferenc / Patrona Hungariae Pro Libertate" bronz emlékérem, peremén "28" sorszámmal (100mm) T:XF patina, anyaghiba HP II 610.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz