Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 325

31486.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31487.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP kopottas karton tok 1994. "AEGON 150th Anniversary" Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) C:PP worn cardboard case
31489.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

31490.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1996. "72. MÉK / Nemzetközi Mezőgazdasági Élelmiszer-Ipari Kiállítás és Vásár emlékére - 1996 Gödöllő" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (72mm) T:AU
31492.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42,5mm) T:UNC,AU
31493.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1996. "Kempelen Farkas / Gépipari Technikum Sopron" PP emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31494.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

31495.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

2000. "Dr. Iván László 1900-1938 - Unitárius lelkésztanár / A Bibliás ember születésének 100. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz plakett (88-89mm) T:XF
31496.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
31497.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
31498.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

2003. "Szent István Egyetem - Nem / Gazdaság és Társadalomtudományi Kar - Igen - 1998-2003" fém emlékérem peremen "FÉM" beütéssel, kapszulában (32mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31499.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft