Térképek

Tételek száma: 58

1988 2 db Magyar Néphadsereg katonai térkép: Pilisvörösvár, Páty, 1 : 25.000, HM Térképészeti Közhasznú Társaság bélyegzővel, feltekerve, 47x47 cm
17669.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1920-1930 Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, Aczél Testvérek kiadása, szakadással, 70×50 cm
17670.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17671.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Románia térképe, 1 : 1.000.000, orosz nyelvű, kisebb lapszéli szakadással, 83x61 cm
17672.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1950 Földtani, vízrajzi térképek és szelvények, össz. kb. 25 db, vegyes méretben és állapotban
17673.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Magyarország térképe, Trianon előtt, Trianon után, Magyar Külügyi Társaság, hajtott, 29,5×49,5 cm
17674.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1933 Cluj város átnézeti térképe, 1:16 000, magyar és román nyelven, kis szakadással, ceruzás jelölésekkel, hátoldalán a jelölt épületek listájával, 33×40 cm
17675.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1870 Humoristische Karte von Europa im Jahre 1870.[Európa gúnytérképe a porosz-francia háború alatti hatalmi viszonyok ábrázolásával], Verlag: Reinhold Schlingmann, Lith Inst: v. Th. Mettke, Berlin. Eredeti állapotban. 48,5x39 cm / Mockery map of Europe during the Prussian-French war. Lithography
17676.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

cca 1930-1940 G. Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 54 Târgu Mures / Marosvásárhely (Erdély) és környékének autótérképe, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., kisebb szakadásokkal, hiányos borítóval, 72x60 cm
17677.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1914. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Hermann Győző. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 256 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. + Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 64 p. + 2 (kihajtható térképek: Szerbia háború térképe, Páris és környéke) t. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, csak 2 térképpel, az egyik térkép kijár, a másikon szakadás.
17678.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Harta orasului Cluj / Kolozsvár város térképe, 70x37 cm
17679.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Andrees Allgemeiner Handatlas in 86 Karten mit erlauterndem Text. Bielefeld und Leipzig, 1881, Velhagen&Klasing. Első kiadás. Kiadói, kissé kopott félbőr kötésben
17680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft