Órák Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159534
12748
470
120000
Watches
Omega X Swatch - Moonswatch - Mission to Neptune SO33N100 férfi karóra. Újszerű, hordatlan, működik, leírással, garanciával, díszdobozban.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3143291
12749
470
140000
Watches
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3062794
12750
470
30000
Watches
Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm 2514784
12751
470
50000
Watches
Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm 3166522
12752
470
Watches
3166552
12753
470
Watches
Kandallóóra. Bakelit, nem működik, 37x26 cm 3166524
12754
470
Watches
1897 Dresden utazóóra. Réz, üveg, m: 13,5 cm 3159361
12755
470
200000
Watches
Longines 14K arany (Au) vintage kézi felhúzós karóra. szép számlappal, bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 33 mm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3161396
12756
470
Watches
Watch Fearless Soldier blade dominant choice digitális óra, leírással, kiegészítőkkel, dobozában, újszerű. 3160238
12757
470
3400
Watches
Kienzle Chronoquartz retro falióra, műanyag testtel, 21x17 cm 3147540
12758
470
Watches
Weimar falióra, kvarc, 21x21 cm 2955556
12759
470
30000
Watches
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft