Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3029954
12457
470
4800
Antique
WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm 2908754
12458
470
Antique
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm. 2977411
12459
470
100
Antique
Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm 3048060
12460
470
2200
Antique
Groteszk japán fej. Fa,, festett gipsz, szőrrel. Sérülésekkel XX. sz. eleje / Vintage Japanese collectible head figure. 13 cm 3029946
12461
470
3200
Antique
Art deco ezüstözött alpakka szivarvágó. Jelzett, kopással, m: 10 cm 2824863
12462
470
100
Antique
Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm 2824853
12463
470
100
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2824862
12464
470
100
Antique
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm 2824858
12465
470
100
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2824855
12466
470
100
Antique
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm 3102839
12467
470
30000
Antique
Antik gyógyszerész ládika. Gyógyszeres üvegcsékkel, csiszolt üvegdugóval, feliratos. XIX. sz vége. Políturozott fa ládikában, kulcsa is megvan. 28x23x18 cm 3124119
12468
470
Antique
Kínai zenélő doboz, ékszeres ládika, Működik, faragott fa, gyönygjáz berakással, réz veretekkel 17x12x7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft