Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 174

12457.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

12458.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12459.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Groteszk japán fej. Fa,, festett gipsz, szőrrel. Sérülésekkel XX. sz. eleje / Vintage Japanese collectible head figure. 13 cm
12460.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

12461.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm
12462.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12463.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
12464.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12465.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12466.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12467.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Kínai zenélő doboz, ékszeres ládika, Működik, faragott fa, gyönygjáz berakással, réz veretekkel 17x12x7 cm
12468.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft