Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 421

20854.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20855.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Arisztophanész vígjátékai. Fordította Arany János. 1968, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20856.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20857.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20858.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Radnóti Miklós: Ikrek hava. (Napló a gyerekkorról.) Tolnai Gábor utószavával. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (119./1100) példány! + Radnóti Miklós: Meredek út. Versek. [Bp.], 1938, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés.
20859.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

20860.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jónás Péter: Fényfoltok. A szerző, Jónás Péter (1973-) újságíró, színházi dramaturg, költő által DEDIKÁLT! Miskolc, 2000, Felsőmagyarország. A költő, Jónás Péter első megjelent kötete. Kiadói papírkötésbe, borítón apró felületo sérüléssel, jó állapotban.
20861.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

H. Nagy Péter: Ady-kollázs. Pozsony, 2003, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20862.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Karsay Orsolya - Wehli Tünde - Mikó Árpád: Három kódex. Szerk.: Karsay Orsolya, Földesi Ferenc. Az Országos Széchenyi Könyvtár millenniumi kiállítása. Libri de libris. Bp., 2000, Országos Széchenyi Könyvtár - Osiris. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20863.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20864.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20865.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft