Nyomtatványok Tételek száma: 438
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3169718
18101
469
Printed Materials
1957 Color Annual c. amerikai fotós folyóirat 1957-es száma, fekete-fehér és színes képekkel (közte művészfotókkal, aktfotókkal), angol nyelven, kissé viseltes borítóval 3174563
18102
469
Printed Materials
1957 Ludas Matyi XIII. évf. 1-40. számai egybekötve (nem teljes évfolyam), 1957. febr. 21.- nov. 21. Félvászon-kötésben, néhány lap sérült. 2992128
18103
469
Printed Materials
1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban 2098900
18104
469
Printed Materials
1957 Északmagyarország XIII. évf. 297. szám., 1957. dec. 19. MSZMP Borsod Megyei Bizottságának lapja. Benne NATO hírekkel. Miskolc, Borsodmegyei Nyomda, szakadt, 6 p. 3173839
18105
469
Printed Materials
1958 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, II. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban. 3169115
18106
469
Printed Materials
1958 Sínek között. A KPM Vasúti Főosztály irodalmi körének lapja. IV. évf. 4. sz., 1958. november. Benne többek közt Rakovszky József: Lenin c. verse, Ludwig Rohbock metszeteinek reprodukciói, stb. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos, 96 p. Megjelent 1000 példányban. 3173830
18107
469
Printed Materials
1959 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, III. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal. 3154956
18108
469
Printed Materials
cca 1958 Családiház típusok, ismertető prospektus 3154938
18109
469
Printed Materials
1959 Közlekedés kerékpárral, képes tájékoztató prospektus, kihajtva: 40,5x14 cm 3172227
18110
469
Printed Materials
Tájékoztató az 1959. évi öröklakás építkezésekről. 3174084
18111
469
Printed Materials
cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm 3175713
18112
469
Printed Materials
cca 1960-1970 Vegyes nyomtatvány tétel: ,,Szocialista brigádoknak ajánljuk" (3 db), prospektusok, könyvjelzők Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft