Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3168463
12447
469
Antique
Antik kínai bowl. Réz, kopással, d: 12 cm, m: 7 cm 3169088
12448
469
Antique
Nápolyi vízhordó edény. cca 19. sz. második fele, olasz, kalapált réz, vas fogóval, d: 24 cm, m: 20 cm 3169090
12449
469
Antique
Mongol teás kiöntő. cca 1900, ónozott réz, m: 23,5 cm 3169091
12450
469
Antique
cca 19. sz, Mongol oltárváza. Kalapált réz, formált réz rátétekkel, m: 23 cm 3169097
12451
469
Antique
ún. Varázsedény. Irán vagy India, 20. sz. eleje, öntött bronz, d: 15,5 cm, m: 5 cm 3169099
12452
469
Antique
ún. Varázsedény. Irán vagy India, 19. sz. eleje, bronz, d: 15,5 cm, m: 5 cm 3169354
12453
469
Antique
2 darab afrikai faragott csont maszk, m: 10 cm, keretre applikálva. 3169458
12454
469
Antique
Antik rézlemez gyertyatartó pár. Súlyozott réz, hiánnyal, m: 36 cm 3169482
12455
469
Antique
Magyarcsák Mária: Dekoratív, gazdagon díszített, bélelt, réz ékszertartó doboz. Zsűri címkével, kopással, m: 15 cm 3170035
12456
469
22000
Antique
Butak András (1948-2021): Column book II/III. 2004. Fa, papír, karton, vászon Szignált, 31x22x8 cm 3169315
12457
469
Antique
Süteményes villa és kés készlet, Ezüstözött alpakka, historizáló stílus, jelzett 20,24 cm Sérült díszdobozban 3170268
12458
469
Antique
cca 19. sz. vége, Asztali írószertartó. Fa, réz veretekkel, sérülésekkel, 30x12x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft