Kerámiák Tételek száma: 156
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3140302
11396
468
4200
Art-ceramics
Retro német részben csillogó mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 20 cm 3140303
11397
468
4200
Art-ceramics
Bay Keramik vintage váza. Jelzett, címkével jelzett, kis kopással, m: 17,5 cm 3140304
11398
468
4200
Art-ceramics
Strehla geometrikus mintázatú váza. Jelzett, kis kopással, m: 30,5 cm 3104944
11399
468
Art-ceramics
3 darab antik osztrák falidísz, kopással, d: 24 cm 3104823
11400
468
Art-ceramics
cca 1900 Antik német kőcserép korsó. Sómázas kőcserép, kis kopással, m: 26,5 cm 3166824
11401
468
Art-ceramics
2 db kerámia váza üveg kémcső betétekkel Tartó mérete 16x12 cm, 10 cm. 3167166
11402
468
Art-ceramics
SZJ Hódmezővásárhely váza. cca 1920, pattogzásokkal, m: 32 cm 3164808
11403
468
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Festett kerámia plakett, jelzett, kopással, 19x19 cm 3165030
11404
468
4600
Art-ceramics
2 darab kerámia butella, egyik könyv alakú. Jelzett, kopással, m: 19 cm alatt 3165603
11405
468
4800
Art-ceramics
Miskakancsó, mázkopással, m: 21,5 cm 3161311
11406
468
Art-ceramics
Lenin mellszobor. Mázas kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel m: 30 cm 3161256
11407
468
4400
Art-ceramics
Hölgy kosárral. Lengyel kerámia kép, fa lapra applikálva, figura h: 31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft