https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 119

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF
1
31836.

DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN "CSVSE (Csongrádi Vízügyi Sportegyesület)" egyoldalas, öntött bronz plakett (~69-70mm) T:2
1
31837.

DN "CSVSE (Csongrádi Vízügyi Sportegyesület)" egyoldalas, öntött bronz plakett (~69-70mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3db-os emlékérem és sport plakett tétel, benne 1947. "Szabad nép - VI. kerületi kultur és sportnapja 1947. VI. 7." Zn plakett (51x59mm) + 1974. "Ifjúmunkás napok - Diósgyőr" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem tokban (67mm) + 1978. "Képes Sport" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (113x80mm) T:XF oxidáció, kopott aranyozás, a porcelán pár helyen sérült
1
31838.

3db-os emlékérem és sport plakett tétel, benne 1947. "Szabad nép - VI. kerületi kultur és sportnapja 1947. VI. 7." Zn plakett (51x59mm) + 1974. "Ifjúmunkás napok - Diósgyőr" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem tokban (67mm) + 1978. "Képes Sport" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (113x80mm) T:XF oxidáció, kopott aranyozás, a porcelán pár helyen sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6db-os klf zománcos vagy műgyantás sport, főleg labdarúgó fém kitűző tétel T:AU,XF
1
31839.

6db-os klf zománcos vagy műgyantás sport, főleg labdarúgó fém kitűző tétel T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
14db-os, főleg magyar sport díjéremből álló tétel T:vegyes
1
31840.

14db-os, főleg magyar sport díjéremből álló tétel T:vegyes

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (4xklf: Izrael, Jugoszlávia, Lengyelország, Románia) T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries - Los Angeles" resin metal Olympic badges (4xdiff: Israel, Yugoslavia, Poland, Romania) C:UNC,AU
1
31841.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (4xklf: Izrael, Jugoszlávia, Lengyelország, Románia) T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries - Los Angeles" resin metal Olympic badges (4xdiff: Israel, Yugoslavia, Poland, Romania) C:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU
1
31842.

Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU
1
31843.

Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF
1
31844.

Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Észtország 1980. "Tallinn - XXII. Nyári Olimpiai játékok - vitorlás regatta" bronz emlékérmek (2xklf) mindkettő műanyag tokban (45mm) T:AU Estonia 1980. "Tallinn - 22nd Summer Olympic Games - Sailing regatta" bronze commemorative medallions (2xdiff) in plastic cases (45mm) C:AU
1
31845.

Észtország 1980. "Tallinn - XXII. Nyári Olimpiai játékok - vitorlás regatta" bronz emlékérmek (2xklf) mindkettő műanyag tokban (45mm) T:AU Estonia 1980. "Tallinn - 22nd Summer Olympic Games - Sailing regatta" bronze commemorative medallions (2xdiff) in plastic cases (45mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jugoszlávia DN "Jugoszláviai Autómotor Szövetség - Off-road bajnokság" egyoldalas bronz emlékérem (48mm) T:XF patina Yugoslavia ND "Automotor Association of Yugoslavia, Off-road Championship" one-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF patina
1
31846.

Jugoszlávia DN "Jugoszláviai Autómotor Szövetség - Off-road bajnokság" egyoldalas bronz emlékérem (48mm) T:XF patina Yugoslavia ND "Automotor Association of Yugoslavia, Off-road Championship" one-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008 / Kabalaállatok" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008 / Mascots" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
1
31847.

Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008 / Kabalaállatok" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008 / Mascots" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz