Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3068844
22217
468
Jewellery and precious metal items
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g 2848377
22218
468
9500
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm 2830171
22219
468
3800
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g 3010472
22220
468
38000
14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g 2819019
22221
468
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g 2949412
22222
468
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g 3160129
22223
468
32000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g 3162772
22224
468
cca 1900, Bachruch Antal ezüst (Ag) kalaptű, üveg berakással, bruttó: 2,4g, A. Bachruch Pest Juwelier jelzett bársonyborítású dísztokban 3160119
22225
468
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, bruttó: 112g 3019435
22226
468
40000
Antik biedermeier ezüst tejmerő kanál Pest, 1837 FS mesterjeggyel, h: 22,5 cm, d: 6 cm, 84 g 3165784
22227
468
Jeruzsálem látképével díszített ezüst (Ag) lemezzel bevont szalvétatartó. Jelzett, 10,5x8 cm 3161749
22228
468
6 db ezüst nyelű kés készletben jelzett dianás, 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft