https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 231

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g
1
22217.

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
22218.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g
1
22219.

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g
1
22220.

14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g
1
22221.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
1
22222.

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g
1
22223.

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900, Bachruch Antal ezüst (Ag) kalaptű, üveg berakással, bruttó: 2,4g, A. Bachruch Pest Juwelier jelzett bársonyborítású dísztokban
1
22224.

cca 1900, Bachruch Antal ezüst (Ag) kalaptű, üveg berakással, bruttó: 2,4g, A. Bachruch Pest Juwelier jelzett bársonyborítású dísztokban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, bruttó: 112g
1
22225.

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, bruttó: 112g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik biedermeier ezüst tejmerő kanál Pest, 1837 FS mesterjeggyel, h: 22,5 cm, d: 6 cm, 84 g
1
22226.

Antik biedermeier ezüst tejmerő kanál Pest, 1837 FS mesterjeggyel, h: 22,5 cm, d: 6 cm, 84 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jeruzsálem látképével díszített ezüst (Ag) lemezzel bevont szalvétatartó. Jelzett, 10,5x8 cm
1
22227.

Jeruzsálem látképével díszített ezüst (Ag) lemezzel bevont szalvétatartó. Jelzett, 10,5x8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
8
 
6 db ezüst nyelű kés készletben jelzett dianás, 23 cm
1
22228.

6 db ezüst nyelű kés készletben jelzett dianás, 23 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz