Nyomtatványok

Tételek száma: 327

Csontváry nyomat. papír, nyomat, 55x65,5 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
18272.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív
18273.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Szinyei nyomat. Papír, nyomat, 79x57 cm, keretezett, üvegezett, kis sérüléssel.
18274.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Csontváry nyomat. Papír, nyomat, 39x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
18275.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Csontváry nyomat. Papír, nyomat, 38x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
18276.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Csontváry nyomat. papír, nyomat, 54x69 cm, keretezett, üvegezett, kis sérüléssel.
18277.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Csontváry nyomat. papír, nyomat, 47x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
18278.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

18279.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rippl Rónai József. Nyomat, 39,5x57 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
18280.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

18281.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

18282.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Van Gogh: Íriszek. nyomat, 50x63 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
18283.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft