1832 Társalkodó tudományos, müvészeti 's mesterségi tekintetben. Szerkezteti 's kiadja Helmeczy Mihály. I. évi folyamat második fele. (Fél évfolyam egy kötetben). 53-104. sz., 1832. júl. 4. - dec. 29. Pest, Landerer-ny., 1 sztl. lev.+ 210-418 p. Korabeli félpergamen-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, egy lapon kisebb (szöveget nem érintő) lapszéli hiánnyal.