https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 234

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nagy méretű keleti dísz kávés findzsa, kiöntő. kézzel készített, gazdagon díszített 60 cm
1
12463.

Nagy méretű keleti dísz kávés findzsa, kiöntő. kézzel készített, gazdagon díszített 60 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
(Munkács), öntöttvas figurális antik díszműöntvény, 1870-1880 körül, Jelzés nélkül 20x18 cm
1
12464.

(Munkács), öntöttvas figurális antik díszműöntvény, 1870-1880 körül, Jelzés nélkül 20x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
1
12465.

Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
India, XX. sz., Váza. Bronz, gazdag zománcozott díszítéssel. Felső illesztése kissé deformált, m: 61 cm
1
12466.

India, XX. sz., Váza. Bronz, gazdag zománcozott díszítéssel. Felső illesztése kissé deformált, m: 61 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
íróasztali készlet. 3 darabos Márvány, réz, pecsétnyomó feje lejár. Tolltartó 24 cm
1
12467.

íróasztali készlet. 3 darabos Márvány, réz, pecsétnyomó feje lejár. Tolltartó 24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
1
12468.

Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm
1
12469.

WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm.
1
12470.

Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
1
12471.

Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm
1
12472.

Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Groteszk japán fej. Fa,, festett gipsz, szőrrel. Sérülésekkel XX. sz. eleje / Vintage Japanese collectible head figure. 13 cm
1
12473.

Groteszk japán fej. Fa,, festett gipsz, szőrrel. Sérülésekkel XX. sz. eleje / Vintage Japanese collectible head figure. 13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Art deco ezüstözött alpakka szivarvágó. Jelzett, kopással, m: 10 cm
1
12474.

Art deco ezüstözött alpakka szivarvágó. Jelzett, kopással, m: 10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz