Militária

Tételek száma: 141

17586.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Szovjet rakétaindító állvány makett, Mozgatható fém, fa alapon 37 cm
17587.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1980 Oláh István (1926-1985) vezérezredes, honvédelmi miniszter (1984-1985) vezérkari tisztek körében; 4 db fotó, 9,5x6 cm és 14x9 cm
17588.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Osdolai Zsögön Tibor vezérkari százados névjegykártyája, rajta saját kezű soraival, aláírásával.
17589.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db I. világháborús katonai fotólap, italozó katonák csoportja, köztük kitüntetéseket, vöröskeresztes karszalagot viselők. 14x9 cm
17590.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Springenschmidt, Karl / Hadwiger, Anton (Hrsg.):  Frohes Schaffen Band 15, 316p. Kissé foltos egészvászon kötésben sok katonai illusztrációval
17591.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17592.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Antik katonai távcső, sérült, 13x13x6 cm
17593.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17594.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17595.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

17596.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1910 Katonatiszt (hadnagy) gyalogostiszti szablyával, nagyméretű portré, dekoratív, szecessziós paszpartuban, fakeretben, a keret kissé sérült, látható: 48x35 cm, keret: 72x55 cm
17597.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft