Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

Joanne Frivaldszky (Fridvaldszky János (1730-1784)): Supellex concionatoria in festa Deiparae Virginis et angelorum Pars I-II. Leutschoviae-Cassoviae (Lőcse-Kassa), 1781, Michaelis Podhoránszky-Michaelis Landerer, (12) + (4)+214+10+40 p. Korabeli sérült papírkötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, latin nyelven. Fridvaldszky János jezsuita tanár, teológus, kanonok, főesperes, polihisztor, teológiai fő műve.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras