Valló István: Győri képeskönyv. Csánky Dénes, Pfannl Egon, és Weichinger Károly képeivel. Officina Képeskönyvek 39. Bp., 1942., Officina, 46+1 p.+24 (fekete-fehér és színes képtáblák) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerinc alsó részén kis sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.