Bródy Sándor: Az egri diákok. Két magyar Robinson története. Első kiadás. Budapest, [1894.] Singer és Wolfner 152 l21 cm
Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival illusztrált. /Ifjusági Könyvek/
Aranyozott, kiadói illusztrált vászonkötésben, gerincén sérüléssel. Ritka kötés változat.