Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft

Leírás:

Politikai Magyarország. I-IV. köt. [Teljes]. Főszerk.: Szász József. I.: Magyarország története az arany bullától 1795-ig. II.: Magyarország története Ferencz császár korától 1910-ig. III.: Magyarország politikai élete. IV.: A politikai pártok története. Politikai és parlamenti lexikon (A-F). Bp., 1912-1914, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Egységes, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítókon kisebb sérülésekkel, némi kopottsággal, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, a III. kötet címlapja hiányzik.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert