Krell, P. F. (szerk): Die Klassiker der Malerei. Die Niederlandischen und Spanischen meister des XVII. Jahrhunderts. Eine Sammlung ihrer berühmtesten Werke. Mit erläuterndem Texte. Unter Mitwirkung von O. Eisenmann.
Stuttgart, 1878. Neff, 1 + 66 t. festményreprodukciók, hártyapapíron a festő és a kép bemutatásával. Aranyozott nagy méretű egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, kis kopás a gerincen. Kötéstábla elvált a könyvtesttől. Folió.