Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

10422.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10423.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10424.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10425.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10426.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10427.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

10429.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16,5x16 cm
10430.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

-  Kunt Ernő (1920-1994): Szamáron lovagló, Akvarell, linó, papír. . Jelzett. Műcsarnok 77.06.10 dátumozással. 21x27 cm
10431.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Múló idő. Olaj, vászon , jelzett a hátoldalán autográf felirattal; Kiállítva a Csepeli Őszi tárlaton. 51x51 cm.
10432.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kliené Róna Klára (1901-1987): Hajók a Duna parton. 1937. Pasztell, papír, vegyes technika. Jelzett. fakeretben, 38x29 cm
10433.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Khell Csörsz: Férfi arc. Vegyes technika, papír, jelzett, ca 1980 19x80 cm
10434.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft