Festmények és grafikák Tételek száma: 936
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3068953
10386
468
Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm 3047192
10387
468
19000
Horváth István, M. (1952-): Szentendrei templom. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34x46 cm 3136595
10388
468
22000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanyavilág. Olaj, farost, jjl.: Hajós. 40x70 cm, keretezett, jó állapotú. 3136484
10389
468
22000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Löszfal. Olaj, farost, jjl: Hajós. 50x90 cm, keretben, üvegezett, törött üveg 3101548
10390
468
1100000
Kikiáltási ár:
1 100 000 Ft
3165249
10391
468
Imre István (1918-1983): Rovinj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm / István Imre: Rovinj (Rovigno). Etching, paper, framed, 29×39 cm 3160617
10392
468
ifj. Imre István (1950- ): Lovak, rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm 3167151
10393
468
Iván Szilárd (1912-1988): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×27 cm 3165139
10394
468
Istókovits Kálmán (1898-1990): Jelenet. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos, bal alsó sarkában kisebb sérüléssel. 25,5x27 cm 3024245
10395
468
Iván Szilárd (1912-1988): Kislány. Szitanyomat, papír. Kissé sérült. Fakeretben, 32,5x23 cm 2948746
10396
468
Irsa Katalin (-): Mesevilág (cím nélkül). Tus, papír, jelezve jobbra középen. Üvegezett fakeretben. 24x17,5 cm 2987770
10397
468
38000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar előtt (Dunapart). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×35,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft