Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

10194.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10195.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10196.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Czibor Ildikó (1969-): Orient. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm.
10197.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10198.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Csáti Jónás (-): Verekedő disznók (vaddisznók). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10199.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré (önarckép?), 1992. Tempera, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 28×20,5 cm
10200.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Conrád Gyula (1877-1959): Budai Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 18,5×14,5 cm
10201.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Szász Endre (1926-2003): Hölgy madárral. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel és XV/XIV számozással. Üvegezett keretben, 30x42 cm
10202.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10203.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohóc, 1993. Tempera, papír, kartonra kasírozva. 30×21 cm
10204.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Czétényi Vilmos (1928-2003): Tengerszem. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, laza fakeretben. 24x36 cm
10205.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft