https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 130

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
3 majom faragott fa szobor, lakkozott m: 20 cm
1
12762.

3 majom faragott fa szobor, lakkozott m: 20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ferenc József mini mellszobor. Bronz 4,5 cm
1
12763.

Ferenc József mini mellszobor. Bronz 4,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm
1
12764.

Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm
1
12765.

Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett
1
12766.

Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
1
12767.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal
1
12768.

Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm
1
12769.

cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm
1
12770.

1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Női félakt. Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, 26 cm
1
12771.

Női félakt. Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, 26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Afrikai faszobor, m: 20 cm
1
12772.

Afrikai faszobor, m: 20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm
1
12773.

Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz