Nyomtatványok

Tételek száma: 380

1923 Magyar lányok. XXIX. évf. 1-36. sz. 1924. jan 1. -dec 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. [Bp., Singer és Wolfner], 5-46,49-576 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elején néhány lap hiánnyal (közte az évfolyam és az 1. szám címlapja), egy lap hiánnyal (47/48 p.), szakadt, sérült lapokkal, restaurált lapokkal, de ezek között hiányos és sérült is van (275-278, 287-288.)
18094.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1924-1925 Ex libris 1924/8.9.10.11.12. Vol. 2/1. 2. 3., 1925/4.5.6.10., összesen: 12 db
18095.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1924 Magyar lányok. XXX. évf. 1-36. sz. 1924. jan. 1. -dec. 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. Bp., Singer és Wolfner,4+580 p. Kopott félvászon-kötésben, restaurált lapokkal, egy lyukas lappal, egy lap sarkán hiánnyal.
18096.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
18097.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1925 Irredenta verses emléklap a Szabadság téri országzászló és szobrok ábrájával, sérülésekkel
18098.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14

ca 1925 Czechoslovakei Bűcher- Autographen Asichten V. A. Heck Antikvárium katalógusa. 29p.
18099.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.
18100.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1926 Meghívó a Soc. Missziótársulat jákóhalmai leányegyesülete által rendezett műkedvelő-előadásra, hajtott, 18,5x14,5 cm
18101.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18102.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1927 Kossuth Lajos jubileummal kapcsolatos két körlevél részlet.
18103.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1927 Astor Mozgószínház, Charlie Chaplin és Jackie - A kölyök című film reklámja, plakát, hajtott, szakadásokkal, 45,5×30,5 cm
18104.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1927 Törvénycikk az ifjúság védelméről szeszes italok kiszolgálása és szórakozó helyek látogatására vonatkozó rendelkezések 29x36 cm Hajtva
18105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft