Vezerle Gáspár: A' religionak 's jelesen a' kijelentett keresztény religiónakaz ember' mind jelen jólétére, mind örökös boldogságára valódi, 's dicső behatása. Egerben, 1836., Érseki Lyceum, XII+284 p. Papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel.