P. F. Kosztolány Sándor: Egész esztendö-béli vásarnapokra intéztetett szent beszédek, ... Második rész. Pünköstöl Adventig. Posonyban és Pesten, 1794, Füskuti Landerer Mihály' 439+12 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal.