Barczy Zoltán: Évszázadok egyenruhái. Katona Tamás előszavával. A Magyar Néphadsereg egyenruháit Ságvári György írta. Bp., 1991., Stúdió-Pé Bt. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Bálint Attila, Szabó Imre: A modern háborúk képes atlasza. Csaták, fegyverek, haditechnika. Bp., 2009, Graph-Art. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Pest-budai nemzetőrök. 1848-1849. Dokumentumok a fővárosi nemzetőrség történetéhez. Vál. és szerk.: Czaga Viktória, Jancsó Éva. Budapest Történetének Forrásai. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára, 487 p. Kiadói papírkötés, néhány lapon kisebb ázásnyommal.
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
V. G. Reznyicsenko et al.: Harcászat. Bp., 1970. Zrínyi Katonai Kiadó. Második kiadás. Kiadói enyhén sérült műbőrkötésben, az elülső szennylapon tollal írt firkával, de jó állapotban.