Jules Verne: Reise um die Erde in 80 Tagen. Mit sämtlichen Illustrationen der Originalausgabe. Aus dem Französischen neu übersetzt von Gisela Geisler. Stuttgart-München, 1985, Deutscher Bücherbundes. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó borító kissé foltos, az előzéklapon filctollas firkával, egy lapon kis folttal, egyébként jó állapotban.