https://www.darabanth.com/hu/467-Gyorsarveres/467.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000034/Hortobagy-mellyeke-Versek-Hajdu-Biharrol-Val-es-szerk-Benyei-Jozsef-Alairt-Debrecen-~II3152485
3152485
20813
467
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Hortobágy mellyéke. Versek Hajdú-Biharról. Vál. és szerk.: Bényei József. (AláÃrt!) Debrecen, 1972, Hajdú-Bihar megyei Tanács V. B. MűvelÅ‘désügyi Osztálya. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 2000 példányban. A kötetben szereplÅ‘ költÅ‘k aláÃrásaival: Boda István (1928- ), Kiss Tamás (1912-2003), Tóth Endre (1914-2011) + a szerkesztÅ‘, Bényei József (1934-2017) aláÃrásával (össz. 4 db).
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m