Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Steiner, Rudolf: Sors, kegyelem szabadság. A világ, a föld és az ember életében. Budapest, [1941]. Genius (Révai Testvérek Irodalmi Intézet ny.) [4] + 380 p. Egyetlen magyar kiadás. Rudolf Steiner (1861-1925) osztrák polihisztor 1903-1919 között keletkezett antropozófiai előadásai, majd a kozmosz szerkezetét és az ember benne való létét tárgyaló hosszabb ezoterikus tanulmánya. Kiadói papírkötésben, első kötéstábláján és gerincén aranyozott címfelirattal. A gerinc alsó részén kisebb sérülés, de összességében nagyon jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk