Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135077
30944
465
40000
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numizmatika
1896KB 1K Ag "Millennium" eredeti, dombornyomott, barna színű "Millenniumi Koronaérem - 1896" díszdobozban T:XF,VF kis patina, kopott doboz / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millennium" in original, embossed, brown case C:XF,VF small patina, worn case Adamo K5.2 3130949
30945
465
11000
Numizmatika
1896KB 1K Ag "Millennium" T:XF Adamo K5.2 3130948
30946
465
11000
Numizmatika
1896KB 1K Ag "Millennium" T:XF Adamo K5.2 3130943
30947
465
Numizmatika
1896KB 1K Ag "Millennium" T:VF patina Adamo K5.2 2942282
30948
465
Numizmatika
1896KB 1K Ag "Millennium" T:XF,VF patina, kis ph. Adamo K5.2 3134963
30950
465
Numizmatika
1899KB 1f bronz T:XF Adamo K1 3116290
30951
465
15000
Numizmatika
1900/1906KB 2f bronz Körmöcbánya, a számos sérülés miatt az évszám bizonytalan T:VF karc / Hungary 1900/1906KB 2 Fillér bronze Kremnitz, due to numerous damages, the year is uncertain C:VF scratch Adamo K2 3130641
30952
465
Numizmatika
1900KB 5K Ag "Ferenc József" T:XF,VF patina, ph. Adamo K7 3131250
30953
465
Numizmatika
1900KB 5K Ag "Ferenc József" T:F ph. Adamo K7 3134956
30954
465
Numizmatika
1902KB 1f bronz T:AU kis ph Adamo K1 3130642
30955
465
Numizmatika
1907KB 5K Ag "Ferenc József" T:XF,VF kis ph. Adamo K7 3130640
30956
465
Numizmatika
1908KB 5K Ag "Ferenc József" T:XF,VF ph. Adamo K7 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft