Hajózás, Balaton

Tételek száma: 31

Dr. Béll Béla és Dr. Takács Lajos (szerk.): A Balaton éghajlata. A Balaton térségének éghajlati jellegzetességei, hő- és vízháztartása, bioklímája. Bp., 1974. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17332.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Becske Ödön: Kishajók szerkesztése és építése. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17333.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Széphegyi Istvánné (szerk.): Gönyűi hajóskrónika. Gönyű, 2010, Competitor-21 Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17334.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1947 Bp., Magyar Hajózás I. évfolyam 4. szám, hajózási és kikötői folyóirat, 14p
17335.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Balla Demeter fotóival. Magyarország felfedezése. Bp., 1973, Szépirodalmi. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17336.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hankó Béla: Balatoni kirándulás. 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, megviselt állapotban.
17337.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1941 Balatoni nyár, balatoni nyaralás emlékalbum. 1986. augusztus. Ötletes, igényes beragasztott illusztrációkkal, kivitelezéssel. 26 fotóval és 2 fotókollázzsal 30 táblán. Közte művészi kivitelezésű fotókkal is. Korabeli félvászon-kötésben, 11,5x8,5 cm és 5,5x4,5 cm közötti méretben, 17x14 cm
17338.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Balaton, 10 db művészi fekete-fehér fotó, 17,5x12,5 cm méretben. Kiadói papírborítóban, hátoldalán "Hrenkó Pál könyvtára" bélyegzővel.
17339.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17340.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Frank Grube: Das grosse Buch der Gorch Fock Edition Maritim, 1979. Kiadói kartonált papírkötésben
17341.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1850 Budai és pesti gőzhajó menetrendek, kivágások kartonra ragasztva
17342.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1928 Bp., "Badacsony" hajó legénysége a hajó fedélzetén, a hátoldalon feliratozott fotólap, 14x9 cm
17343.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft