Halász Imre: Egy letűnt nemzedék. Emlékezések a magyar állam kialakulásának ujabb korszakából. Bp., 1911, Nyugat. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyv sarkain kis sérülésekkel. Névbejegyzésekkel (Orbók Miklós, Orbók Attila (Orbók Attila (1887-1964) író, újságíró, forgatókönyvíró?)