Csapody Vera: "Színes atlasz "Magyarország Kultúrflórájá"-hoz. Szerk.: Máthé Imre. Kultúrflóra 12. Magyarország Kultúrflórája X. kötet. Főszerk.: Erdei Ferenc és Jávorka Sándor. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó, 39 p.+180 t. Első kiadás! Teljes! Kiadói félvászontokban, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, néhány tábla szélén kis szakadással, kis sérüléssel.