Nagy László - Türk Péter: Könyvkötés. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 1900 példányban.