A magyar sport pantheonja I-II. köt. [Egy kötetben.] Szerk.: Gerhárd L... https://www.darabanth.com/hu/465-Gyorsarveres/465.0/Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~1000017/A-magyar-sport-pantheonja-I-II-kot-Egy-kotetben-Szerk-Gerhard-Lajos-Bp-1932-Magyar~II3139147
3139147
19251
465
3200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kikiáltási ár:
3 200 Ft 8,67 EUR , 10,00 USD
Leírás: A magyar sport pantheonja I-II. köt. [Egy kötetben.] Szerk.: Gerhárd Lajos. Bp., 1932, "Magyar Sport Pantheonja". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: karap_norbert