Kerámiák

Tételek száma: 224

Szabó Kinga: Korsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11213.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Szabó Kinga: Madaras kétfüles korsó. Jelzett, kis kopással, m: 26 cm
11214.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Szabó Kinga: Váza őzekkel. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
11215.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Szabó Kinga: Szilke. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11216.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 31,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11217.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szabó Kinga: Dísztányér terméssel. Jelzett, kis kopással, d: 30,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11218.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szabó Kinga: Madaras kancsó. Jelzett, kis kopással, m: 27 cm
11219.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Böröcz Márta, kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm
11220.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

BK jelzéssel: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 42 cm
11221.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Pesthidegkúti magas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 39 cm
11222.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1960, Iparművész falidísz, mázas kerámia, minimális kopással 21x23 cm
11223.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Iparművészeti gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm, m: 9,5 cm
11224.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft