Térképek

Tételek száma: 80

Középkori települések Budapest területén térkép 85x61 cm
17573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910-1915 Magyarország vasúti térképe, Bp., Posner és Fia térképészeti intézete, reklámokkal, hajtott, 46x30,5 cm
17574.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nagy doboznyi vegyes térkép nagyrészt modern városképes térképek
17575.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900-35 vegyes régi katonai térkép tétel, össz. 10 db: Miskolc, Gyöngyös, Szolnok, Hatvan és Gödöllő, Szombathely, Vác és Diósjenő, Felsőgalla és Dorog, stb, 48x62 és hasonló méretekben cm, többségében foltos, sérült és hiányos
17576.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1920 2 db Budapest térkép 25x34 cm, Szélén kissé gyűrött, beszakadt
17577.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930-1970 Baghy Gyula (1891-1967) eszperantista, színész, eszperantó nyelven alkotó magyar költő, író, műfordító és fiához köthető össz. kb. 100 db levél, fotó (többségében albumban), okmány, boríték, közte Berceli Béla (1905-1986) eszperantista, a Magyar Néphadsereg tábornoka levele autográf aláírásával és egyéb militária tételek, részben foltos és sérült. Érdekes, átnézésre több mint érdemes anyag!
17578.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1935 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajtva, apró szakadásokkal, 79x109 cm
17579.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kniezsa - Glaser: Magyarország népei a XI. században (Ungarns Völkerschaften im XI. Jahrhundert). M. kir. Térképészeti Int. 44x60 cm
17580.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900-1931 katonai térképEK, össz. 3 db: Eger, Pécs, Eger és Mezőkövesd, klf. méretekben
17581.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930-1940 Budapest térkép olasz nyelven, 50x47 cm, kissé foltos, vászonra kasírozva
17582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900-1940 vegyes térkép tétel, közte 3 db régi katonai: Szatmárnémeti, Veszprém, Nagykanizsa és környéke, 67x49 cm és hasonló méretekben, többségében foltos, sérült + 1 db Tiszaroff átnézetes talajismereti térkép, 1934, foltos, 62,5x90 cm + 1 db Kunhegyes térkép közigazgatási határokkal, 1930-40 k., 47x62 cm, foltos, sérült
17583.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1933-1934 Románia megyei és közigazgatási térképe, Institutul Cartografic Unirea Brassó, szakadásokkal, 64×84 cm
17584.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft