Nyomtatványok

Tételek száma: 426

1901 Franczia Divatlap - A Magyar Bazár Franczia divatlapja, 1901/18.szám - 10 oldalon; egy 1db kihajtható színes rotációs fametszetű tábla, selyempapír szabásrajz-melléklet hiányzik, címlapon középtájon kb. 15 cm hosszúságú szakadással
17899.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Magyar czímeres emlékek. - Monumenta Hungariae Heraldica. Közli: Fejérpataky László II. füzet Bp., 1902, A Magyar Tudományos Akadémia támogatásával kiadja a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság. (Franklin ny. - Ullmann József [ny.]). 68, [4]p.,+ 25 t (Címerrajzok) Kötés nélkül, lapok alja kissé sérült.
17900.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1903 Meghívó udvari ebédre kitöltetlen 20x14 cm
17901.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1903 (Besztercebányai) Havi szemle. Szépirodalmi, tudományos és művészeti folyóirat. III. évf. 3., 6., 7. számok litografált címlappal
17902.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1903 Emléklapok az Iparosok Mária-gyülekezetének második évéről 42p
17903.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1904 Budapest látóképe az összes (5) Dunahidakkal, Magyar Mérnök és Építész Egylet Közlöny műmelléklete, nyomat, papír, lapméret: 96x31cm; képméret: 75x20cm
17904.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

17905.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1906 Az S. M. Kaiserin Auguste Victoria személyszállótó hajó két klf étlapja / 2 menu cards of the ship Kaiserin Auguste Victoria
17906.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1907 Kolozsvár Keresk. Akad. baráti kötelezvény (fogadalom) érettségi találkozóról, díszes szecessziós illusztrált papíron, sarkaiban foltos + 1919 egyik diák kérvénye a közoktatásügyi miniszterhez
17907.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1907-12 Turista Közlöny. Turista tanügyi folyóirat 8 szórványszáma. Szerk.: Moussong Géza. Kiadja: Magyar Tanítók Turista Egyesülete. Kiadói papírkötés, vegyes, többségében jó állapotban, részben felvágatlan példányok.
17908.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1907 Westungarischer Weinbergsbote, 1907/ 19.lapszám.  Az 1897-1908 között megjelenő német nyelvű szaklapot Pozsony és a szomszédos Sopron vármegye németajkú szőlőművelői olvasták. Kiadói papírkötésben, borító foltos és kissé sérült
17909.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1909 Magyar Bazár, 1902/19.sz., címlapon br. Wesselényi Miklóssal. 136-142.o + 4 o. kézimunka melléklet 9-12. oldalszámozással, lapszéli apró szakadásokkal, utolsó lap tetején szöveget nem érintő kisebb sérüléssel
17910.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft