Nyomtatványok

Tételek száma: 426

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 21., 41., 51. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942-1943 A Mozi újság 4 db száma (II. évf. 41. sz., III. évf. 25., 29., 31. sz.), változó állapotban
18068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 17., (?), 21. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 7., 12., 16. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18070.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 11., 17., 20. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18071.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 29., 30., 33., 52. sz.), változó állapotban
18072.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 24., 27., 39., 49. sz.), változó állapotban
18073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1943 "Beszélő számok", szerk. Dr Zentay Dezső, benne kb. 5000 magyar személy, aki a legnagyobb jövedelmekkel rendelkezik
18074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Újvidék M. Kir. Keleti Keresk. Főiskola évkönyve 1943-1944 74p. szakadt papírborítóval
18075.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18076.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1943 Magyar Szentföld templom évkönyvéből II. évfolyam. 16p. + A Magyar Szentföld, avagy a Megváltás temploma tervének ismertetése. 30 p 15 db Hollós illusztrációval
18077.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1943 Ranschburg Gusztáv antikvárium árjegyzéke 56 p.
18078.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft