Nyomtatványok Tételek száma: 426
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3118554
18067
463
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 21., 41., 51. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3118543
18068
463
Printed Materials
1942-1943 A Mozi újság 4 db száma (II. évf. 41. sz., III. évf. 25., 29., 31. sz.), változó állapotban 3118596
18069
463
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 17., (?), 21. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3118592
18070
463
Printed Materials
1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 7., 12., 16. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3118589
18071
463
Printed Materials
1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 11., 17., 20. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3118541
18072
463
Printed Materials
1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 29., 30., 33., 52. sz.), változó állapotban 3118538
18073
463
Printed Materials
1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 24., 27., 39., 49. sz.), változó állapotban 3120859
18074
463
Printed Materials
1943 "Beszélő számok", szerk. Dr Zentay Dezső, benne kb. 5000 magyar személy, aki a legnagyobb jövedelmekkel rendelkezik 2886522
18075
463
Printed Materials
Újvidék M. Kir. Keleti Keresk. Főiskola évkönyve 1943-1944 74p. szakadt papírborítóval 3078722
18076
463
7500
Printed Materials
1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval 3119149
18077
463
Printed Materials
1943 Magyar Szentföld templom évkönyvéből II. évfolyam. 16p. + A Magyar Szentföld, avagy a Megváltás temploma tervének ismertetése. 30 p 15 db Hollós illusztrációval 3119194
18078
463
Printed Materials
1943 Ranschburg Gusztáv antikvárium árjegyzéke 56 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft