Nyomtatványok

Tételek száma: 426

cca 1936-1945 Deutsche Lufthansa poszter (horogkeresztes, náci felségjelzéssel). Ofszet, papír, szign.: Ullmann, 30,5x21 cm
18031.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

-  1937 Az Arany napok Nagykőrös 2 db reklám nyomtatvány, programfüzet
18032.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1937 A Park Club évkönyve. Bp., 1937, Park Club (Hornyánszky Viktor-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, a borító és néhány lap kissé foltos.
18033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1937 Tárcanaptár az 1937. évre
18034.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1937 Az Attila c. folyóirat induló száma I. évf. 1. szám. szerk.: Csizmadia Sándor, 18p.
18035.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ábrahám Márton Legendás Hagada. Új magyar fordítással, bőséges magyarázatokkal, a micraimi kivonulás történetével a szájhagyomány és a midrasi legenda irodalom nyomán írta --. (Kecskemét), (1937). (Ábrahám Márton). 70+(2) p. A legendák illusztrációit Král Ervin festőművész, a fejléceket Katona Béla grafikus készítette. Kiadói, félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
18036.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1938 Színházi élet - Felvidéki bevonulásos fotókkal kissé szakadozott
18038.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1938 A Séduction november 26-i száma, francia erotikus magazin, aktokkal
18039.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Magyar Alföld 1938 április 24-i száma, hajtott, sérüllt
18040.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap -A Pesti Hírlap mellékletének karácsonyi száma [1938 december. 18.] [Budapest], (1938). [Légrády Testvérek Rt.] 97 + [3] p. Szent István halálának ezredik évfordulója alkalmából kiadott, szövegközti és egész oldalas felvételekkel gazdagon illusztrált honismereti emlékszámunk a magyar haza néprajzi változatosságát, a természeti és épített örökség sokféleségét ünnepli. Herczeg Ferenc vezércikkével, Márai Sándor, Harsányi Zsolt, Bársony István, Nyirő József és mások írásaival, a városméltatások között kiemelt hely jut Erdély városainak, a népviseletek között az erdélyi magyar-székely népviseleteknek. Madár 0. Lakatos 1177. Színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
18041.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki
18042.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft