Willisen, W. [Wilhelm] von.: Der Russisch-polnische Feldzug des Jahres 1831. (Theorie des großen Krieges) Leipzig, 1868. Dunder & Humblot. 337p. + 4 kih tábla. Korabeli, sérült, szétvált félvászon kötésben, de a lapok jó állapotban. A lengyel felkelésről szóló hadtörténeti munka./ Book about the Polish uprising.
Contemporary, damaged, separated half-canvas binding, but the pages are in good condition