Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 69

Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld és története I. Hazánk talaj- és kőzetviszonyai. Bp., 1934, Elbert és Társa. Kiadói egészvászon kötésben
20201.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20202.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20203.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp., 1978, Gondolat, 487+(1) p. Szövegközi képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20204.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20205.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20206.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20207.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20208.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20209.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20210.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20211.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20212.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft