James W. (William): Lélektani előadások tanítók számára. Bp., 1909, Lampel. Későbbi, de régi aranyozott gerincű könyvkötői (Szimmeiszter József, Bp.) félvászonkötés, kissé kopott borítóval, az eredeti papírborítót bekötötték, volt könyvtári példány, kissé sérült kötéssel.