Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD

Leírás:

A magyar népköztársaság alkotmánya. Díszkiadás! A tipográfia és kötötésterv: Lengyel Lajos. "E. díszkiadás a Magyar Népköztársaság alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény 1956. marcius 15. napján hatálban levő szövegét tartalmazza." Bp.,(1956),Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 73+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, dombornyomásos címerrel, jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17