https://www.darabanth.com/hu/463-Gyorsarveres/463.0/Konyvek/Konyvek-Jog~2000044/A-magyar-nepkoztarsasag-alkotmanya-Diszkiadas-A-tipografia-es-kototesterv-Lengyel-Lajos-E~II3120715
3120715
19306
463
Books: Law
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
LeÃrás:
A magyar népköztársaság alkotmánya. DÃszkiadás! A tipográfia és kötötésterv: Lengyel Lajos. "E. dÃszkiadás a Magyar Népköztársaság alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény 1956. marcius 15. napján hatálban levÅ‘ szövegét tartalmazza." Bp.,(1956),Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 73+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, dombornyomásos cÃmerrel, jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m