Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 51

Rabener, Gottlieb Wilhelm:Satiren - Nec Lusisse Pudet, sed non incidere ludum, Vierter Theil, Wien, 1773. Joh Thom Edlen v Trattnern, 636 + 2 p.Korabeli kartonált papírkötésben
20572.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

[Behrens, Bertha (1848-1912)] Heimburg, W[ilhelmine]: Trudchens Heirat. Im Banne der Musen. W. Heimburg's gesammelte Romane und Novellen Band 5. Leipzig, é.n. (cca 1900), Ernst Keil's Nachfolger, 310+(2) p. Szövegközi illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
20573.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1821. Conversationsblatt: Zeitschrift für wissenschaftliche Unterhaltung. 3. évf 2. köt Korabeli kartonált papírkötésben,  Szeder Fábián János OSB bencés áldozópap, irodalmár (1784-1859) ex librisével.
20574.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20575.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20576.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20577.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20578.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Blaschka, Anton: Kaiser Karls IV. Jugendleben und St.-Wenzels-Legende.Weimar, 1956. Böhlau.140p + 4 kih tábla. Kiadói papírkötésben
20579.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20580.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20581.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Logan Pearsall Smith: The English Language. London, é.n, Williams and Norgate. Angol nyelven. 256+8 p. Modern műbőr kötésben, néhány kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó néhány lap teteje kissé foltos, máskülönben jó állapotban..
20582.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Arnim, Iohannes ab: Stoicorum veterum fragmenta Vol. III. Chrysippi fragmenta moralia fragmenta succesorum chrysippi. Lipsiae, 1923. Teubner. 269p. Kiadói sérült papírkötésben elvált borítóval
20583.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft