Festmények és grafikák Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3122488
10361
463
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): "Kapuzábé Parajdon, kapuláb Parajd", fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott 15,5x10,5 cm 3122495
10362
463
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Szobabelső kályhával, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10,5x15 cm 3122498
10363
463
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Szobabelső kályhával, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10x10,5 cm 3122506
10364
463
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Ház, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10x15 cm 3120220
10365
463
Kondor Béla (1931-1972): Kocsis, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15,5×8 cm 3109225
10366
463
8500
Kenéz Ágnes (1944-): Szürrealista kép, 1969. Akvarell, tus, papír, jelezve középen lent, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 21×30,5 cm 3109204
10367
463
8500
Kenéz Ágnes (1944-): Geometrikus kompozíció. Kréta, papír, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 25×34,5 cm 3109209
10368
463
8500
Kenéz Ágnes (1944-): Konstruktív kompozíció. Kréta, papír, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 26×36 cm 3109214
10369
463
8500
Kenéz Ágnes (1944-): Krisztus. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 30×20 cm 3112302
10370
463
Kiss József (1967-): Fej, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E/A jelzéssel, számozott. 6/2. 40x30 cm 3116717
10371
463
36000
Kass János (1927-2010), Sajtos Gyula (1932-) és Simon jelzéssel: Baranya megye felszabadulásának 15. évfordulójára. Össz. 10 db rézkarc, mindegyik jelzett. 6 db Kass János munkája. Képcsarnok Vállalat kiadása. Kiadói aranyozott, kissé kopott egészvászon mappában. Lapméret. 32x48 cm 3116758
10372
463
36000
Konecsni György (1908-1970), Szabó Vladimír (1905-1991), Zádor István (1882-1963) stb.: Tanácsköztársaság témájú grafikák, össz. 14 db. Klf. technikák (sokszorosított grafika), papír, mindegyik jelzett. Kissé kopott egészvászon mappában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft