Festmények és grafikák

Tételek száma: 752

Csapó Márton (1889-?): Napfényes táj, 1924. Pasztell, papír, jelzett. 43x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10144.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Cacciola, Enzo (1945 - ): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
10145.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Doór Ferenc (1918-2015): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm, lap széle kissé foltos.
10146.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

10147.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10148.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
10149.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10150.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Dukai Zsófia (?-): Anarchia, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x7 cm
10151.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10152.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Dezső József (1935-1995): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív keretben, 39,5×69,5 cm
10153.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Détári Dettár György (1892-1951): Aratás, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 24x34 cm
10154.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10155.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft